Od dnia 25 maja 2018 r. ochrona danych osobowych osób fizycznych w Unii Europejskiej będzie podlegać nowym zasadom.

Te nowe zasady opierają się na Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej „Rozporządzeniem”).

Rozporządzenie będzie wprost stosowane we wszystkich krajach Unii Europejskiej i na nowo będzie określać prawa osób, których dotyczą dane i obowiązki administratorów i podmiotów przetwarzających.

W związku tym informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest: BOSS SP. Z O.O. z siedzibą w Węgorzewie, ul. Przemysłowa 7a

Celem przetwarzania Twoich danych osobowych jest możliwość sprzedaży zamówionego towaru, organizacji dostawy i płatności, realizacji umów handlowych i tworzenia dokumentacji obrotu gospodarczego za pośrednictwem systemu informatycznego stworzonego przez KJM Sp. z o.o. Z siedzibą w Olsztynie.

Przetwarzamy Twoje dane osobowe również w celu informowania Cię o naszej ofercie, promocjach, specjalnych rabatach.

Dodatkowo przetwarzamy Twoje dane osobowe w celach statystycznych i archiwalnych np.: historia transakcji.

Powyższe przetwarzanie oparte jest na Twojej zgodzie na takie przetwarzanie, a także prawnie usprawiedliwionym celu administratora.

Udzieloną zgodę na przetwarzanie Danych osobowych możesz w każdej chwili odwołać, wysyłając do nas e-mail na adres rodo@presto.gda.pl lub osobiście w siedzibie lub oddziale firmy.

Masz prawo do bezpłatnego otrzymania informacji dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych, prawo do dostępu do swoich danych osobowych, prawo do poprawiania błędnych danych osobowych, prawo do ograniczenia (blokowania) przetwarzania danych osobowych, prawo do zastrzeżenia przetwarzania swoich danych osobowych dla celów marketingu bezpośredniego, prawo do usunięcia danych osobowych, zwłaszcza gdy już nie są potrzebne do celów, do których zostały pozyskane lub w inny sposób przetwarzane lub jeśli odwołałeś swoją zgodę na ich przetwarzanie i jeśli nie istnieje inna podstawa prawna dotycząca przetwarzania lub jeśli dane osobowe były przetwarzane nielegalnie, prawo do przenoszenia danych, tj. masz prawo do pozyskania danych osobowych, które nam dobrowolnie przekazałeś, w formie elektronicznej, w ustrukturyzowanym, zwykle stosowanym i maszynowo czytelnym formacie i w związku z tym można wykorzystać swoje prawo do przesyłania tych danych do innego administratora, jeśli takie przesyłanie jest technicznie możliwe.

Przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochrona danych osobowych (tj.: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Szybka Nawigacja
       home
       oddziały
       galeria
       RODO
       kontakt


Ważne linki
       www.alkohole.mazury.pl
       www.pulssklep.pl
       www.x-systems.pl
Kontakt
    Oddział Węgorzewo tel. (87) 427 50 60 e-mail: boss-wegorzewo@wp.pl
    Oddział Mrągowo tel. (89) 741 00 65 e-mail: boss-mragowo@wp.pl
    Oddział Ostróda tel. (89) 751 43 08 e-mail: boss-ostroda@wp.pl
    Oddział Ełk tel. (87) 733 19 66 e-mail: boss-elk@wp.pl
Wszekie prawa zastrzeżone bosswegorzewo.pl. Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów. Wykonanie: X-Systems.pl
stat4u